Интелигентна интегрирани тоалет JT 960L

 • Функција: Задно миење / Преден миење / Турбо перење / сушење / Автоматски / ноќ светлина
 • Напон: AC110-130 / AC220-240V 50Hz / 60Hz опционални
 • Водоснабдување: Директен поврзете со цевката за вода
 • Топло перење: 4 ниво прилагодливи: собна температура / 35 ℃ / 38 ℃ / 40 ℃
 • Топол воздух фен: 4 ниво прилагодливи: собна температура / 35 ℃ / 40 ℃ / 45 ℃
 • Топла седиштето: 4 ниво прилагодливи: собна температура / 30 ℃ / 35 ℃ / 40 ℃
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: ТТ, МЗ, ДП
 • детали за производот

  Тагови производ

  спецификација Опис на функцијата
  Напон AC110-130 / AC220-240V 50Hz / 60Hz опционални Седиште загрева и така температурата се прилагоди
  снабдување со вода директно се поврзете со цевката за вода Вода загреана и така температурата се прилагоди
  притисок на вода 0,08-0,75 MPa (1,5-7,5 КРФ) Подвижни масажа 'Движење прскање (напред и назад);
  топло за перење контрола на вода под притисок прилагодливи Топол воздух за сушење и температурата на воздухот прилагодување;
  контрола на температурата (4 ниво, на собна температура / 35oC / 38oC / 40oC прилагодливи) Авто чистење млазницата
  Измијте Грејач моќност: 1350W Јачина на млазот вода adjusable
  Капацитет на резервоар; 1L прилагодување на притисокот на водата
  Топол воздух сушење Моќност: 250W Вграден автоматски сензор тело;
  контрола на температурата (4 ниво, на собна температура / 35 oC / 40oC / 45oC прилагодливи) инсталиран термостат
  топла седиште Моќност: 50W Двете мијалник капак и седиштето се dampiing тампон (Затвори нежно и тивко)
  мека-затворање дизајн капакот Бамбус јаглен дезодоранси да aborb на ordor
  контрола на температурата (4 ниво, на собна температура / 30oC / 35oC / 40oC прилагодливи) режимот на штедење на интелигентна моќ
  должина на кабелот за напојување 1,5 милиони Мулти-заштитни мерки
  Сигурносен уред лебдат прекинувач, сензор на температура, temprature осигурувачи, заштита на земјата истекување Женски рамна (мијалник)
  црвенило Метод циклонот Flushing задниот рамна
  црвенило том 4.5L Под притисок рамна помогне дефекацијата
  ѕид далечина 300мм / 400 mm деца функција
  Тежина NW: 40 кг GW 42 кг авто функција
  големина 680 * 390 * 530mm функција подвижна сушење
  пакување Еден компјутер во еден Картон (L750 * W450 * H560mm) Интелигентни далечински управувач
  сад вчитување на количество 90pc / 20ft 180pc / 40ft 220pc / 40HQ Titaniam млазницата
  боја Белата Не дизајн резервоарот за вода
  Автоматски / Далечински управувач / Без електрична енергија -3 тип црвенило

  JT-960L-2 JT-960L-3 JT-960L-4 JT-960L-7 JT-960L-8 JT-960L-9 JT-960L-10 JT-960L-11 JT-960L-12 JT-960L-13 JT-960L-14 JT-960L-15 JT-960L-16

  0 1 2


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !