JT 1017 Gold

 • Funksioni: Rear larë / Front larë / Turbo Wash / tharje / Auto / dritë Night
 • Voltage: AC110-130 / AC220-240V 50Hz / 60Hz optional
 • Furnizimi me ujë: e drejtpërdrejtë të lidheni me tub uji
 • Ngrohtë larje: 4 niveli i rregullueshëm: temperature dhome / 35 ℃ / 38 ℃ / 40 ℃
 • Tharëse e ajrit të ngrohtë: 4 niveli i rregullueshëm: temperature dhome / 35 ℃ / 40 ℃ / 45 ℃
 • Vend të ngrohtë: 4 niveli i rregullueshëm: temperature dhome / 30 ℃ / 35 ℃ / 40 ℃
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: TT, LC, PD
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim Përshkrimi funksioni
  tension AC110-130 / AC220-240V 50Hz / 60Hz optional Seat nxehtë dhe temparature rregulluar
  Furnizim me ujë drejtpërdrejtë lidhur me tub uji Ujë të nxehtë dhe temparature rregulluar
  presioni i ujit 0,08-0,75 Mpa (1,5-7,5 KGF) I lëvizshëm masazh -moving spërkatje (radhë dhe);
  larje të ngrohtë uji i kontrollit presioni i rregullueshëm tharja e ajrit të ngrohtë dhe temperatura e ajrit rregullim;
  kontrollit të temperaturës (4 niveli, temperature dhome / 35oC / 38oC / 44oC rregullueshme) Vetë pastrim hundë
  Lahen ngrohës pushtet: 1350W Uji forca shtyer adjusable
  Kapaciteti tank; 1L Presioni i ujit rregullueshme
  tharëse ajrit të ngrohtë Fuqia: 250W Ndërtuar në sensor automatik trupore;
  kontrollit të temperaturës (4 niveli, temperature dhome / 35 oC / 40oC / 45oC rregullueshme) termostat instaluar
  vend të ngrohtë Fuqia: 50W Dy kapaku bidet dhe vend kanë dampiing tampon (Close butë dhe heshtur)
  soft-mbylljes dizajn kapak Bamboo qymyr deodorization për aborb e ordor
  kontrollit të temperaturës (4 niveli, temperature dhome / 30oC / 35oC / 40oC rregullueshme) Inteligjente pushtet regjim të kursimit
  Gjatësia kabllo të energjisë 1.5m Multi-masa mbrojtëse
  pajisje të sigurisë kaloni lundrues, sensor temperatura, siguresave temprature, mbrojtja rrjedhje tokë turret femra (bidet)
  Metoda Flushing Cyclone Flushing pasmë turret
  Flushing volumn 4.5L Presion turret për të ndihmuar në pastrim
  Distanca mur 300mm / 400 mm Kids funksioni
  peshë NW: 40 kg GW 42 kg funksioni Auto
  madhësi 745 * 420 * 575mm funksion lëviz tharje
  paketim Një PC në një kuti kartoni (L750 * W450 * H560mm) kontrollit inteligjente largët
  Container ngarkim Qty 90pc / 20ft 180pc / 40FT 220pc / 40HQ Titaniam hundë
  Ngjyrë e bardhë No dizajn rezervuari i ujit
  Automatik / Telekomanda / Nuk ka energji elektrike -3 lloj shtyer

  JT-1017-Gold-4 JT-1017-Gold-5 JT-1017-Gold-6

  0 1 2 4


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !